Підставка для горшкових квітів ДРЕВОДЕЛЯ "Флора тріо" 75х67х24см Сіра патина (020802)
2 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 020802
+380 (68) 525-05-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Квіткове кашпо велике потрійне внесе родзинку в інтер'єр або екстер'єр закладу харчування чи приватного будинку. Вітчизняний виробник «Древоделя» пропонує дерев'яні вироби під замовлення Також підставки в різних відтінках є в наявності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка для рослин |
| Матеріал | Дерево |
| Варіант установки підставки | підлога |
| Ширина підставки | 670 мм |
| Глибина підставки | 240 мм |
| Висота підставки | 750 мм |
| Вага підставки | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | сіра патина |
| Виробник | Древоделя |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴








