Столик/подножка ДРЕВОДЕЛЯ "Адирондак"
3 000 ₴
- Готово к отправке
- Код: 090325
+380 (68) 525-05-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Столик/підніжка "Адірондак" служить для комплектування з Кріслом садовим "Адірондак". Може використовуватися, як столик, а після складання однієї ніжки перетворюється на підніжку до крісла. В конструкції з підніжкою крісло дозволяє максимально розслабитися вашому тілу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие колесиков | Нет |
| Состояние | Новое |
| Материал | Дерево |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб ясный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 62 см |
| Ширина | 48 см |
| Вес | 6.4 кг |
| Габаритные размеры шезлонга | |
| Высота изделия | 31 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 000 ₴







