
Зеркало настенное ДРЕВОДЕЛЯ "Версаль" 110х67см Белая эмаль (070206)
2 100 ₴
- В наличии
- Код: 070206
+380 (68) 525-05-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Оригінальні елементи інтер'єру і аксесуари з дерева пропонує вітчизняний виробник «Древоделя». Дзеркало в дерев'яній рамі внесе до будь-якого приміщення якесь свято, загадку. Масивна рама білого кольору має прямокутну форму и може розташовуватись на стіні в горизонтальному і вертикальному положенні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | Дерево |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 670 мм |
| Длина | 110 мм |
| Толщина | 15 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 100 ₴


