



Полка ДРЕВОДЕЛЯ "Лион К" 88х50х15см Белая эмаль/орех (071224)
1 970 ₴
- Готово к отправке
- Код: 071224
+380 (68) 525-05-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Полиці дерев'яні навісні стануть відмінним декором для вашого дому або закладу і при цьому можуть принести практичну користь. Виробник «Древоделя» пропонує авторський декор в комбінованому забарвленні: натуральний горіховий відтінок вдало поєднується з білим кольором. Купити полички з дерева можна оптом і в роздріб за низькою ціною і з доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Количество ярусов (полок) | 3 |
| Тип мебели | полка навесная |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Высота | 880 мм |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Белая эмаль/орех |
| Производитель | Древоделя |
Информация для заказа
- Цена: 1 970 ₴


