Зеркало напольное ДРЕВОДЕЛЯ "Версаль" 175х67х3,5см (070416)
3 500 ₴
- Готово к отправке
- Код: 070416
+380 (68) 525-05-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стильне і яскраве підлогове дзеркало в дерев'яній рамі купити можна як для домашнього вжитку, так і для комерційного. Наша компанія пропонує оригінальний декор найвищої якості в Україні, вартість якого приємно здивує. Чіткі лінії рами і натуральний матеріал (деревина) дадуть змогу виробу легко вписатися в будь-який стиль інтер'єрів, але найкраще воно впишеться в обстановку прованс і подібну до неї. Замовити дзеркало від виробника можна оптом і в роздріб.
Дзеркальна поверхня 148*41см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для дома, HoReCa |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | Дерево |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 670 мм |
| Толщина | 35 мм |
| Высота | 1750 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Древоделя |
Информация для заказа
- Цена: 3 500 ₴







