Що може бути краще дерев'яних меблів – красивих, практичних, екологічно чистих? Тільки стілець з дерева від українського виробника «Древоделя», купити який можна прямо зараз. Виріб повністю зроблено з натурального матеріалу і пофарбовано в горіховий відтінок з білим, а штучна патина робить його більш стильним и розкішним. Меблі відмінно поєднуються з інтер'єрами в стилі прованс і мають дуже доступну ціну. Але якщо замовити товар оптом, можна добре заощадити (деталі уточнюйте у менеджера).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 410 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Высота | 890 мм |
| Материал изготовления | |
| Сиденье | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Белая патина/орех |
| Производитель | Древоделя |
Информация для заказа
- Цена: 2 100 ₴










