Скамейка со спинкой Древоделя 89х109х41см (060923)
4 000 ₴
- Готово к отправке
- Код: 060923
+380 (68) 525-05-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підкреслити особливий дизайн, простоту и витонченість, створити затишок в будь-якому приміщенні допоможуть дерев'яні меблі від компанії «Древоделя». Вітчизняний виробник пропонує купити недорого лавки з спинкою з натурального матеріалу з комбінованим забарвленням (білий с патиною + горіх). Дизайн лавки є нашою авторською розробкою. Доступна вона в будь-якій кількості (опт, роздріб) з доставкою по Україні і по доступній ціні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | лавка |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Белая патина/орех |
| Столешница | натуральное дерево |
| Производитель | Древоделя |
| Состав кухонного уголка | |
| Лавка прямая | 1 шт. |
| Габаритные размеры лавки | |
| Длина лавки | 1090 мм |
| Глубина лавки | 410 мм |
| Высота лавки с учетом спинки | 890 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 000 ₴










